Wrocław - Tel. 71 34 34 100 Kom. 513 82 70 77 studio@easywaxing.pl | Warszawa - Tel. 22 400 25 29 Kom. 797 797 504 warszawa@easywaxing.pl

Higiena

Higiena i bezpieczeństwo zdrowia w salonie Easy Waxing

Higiena i bezpieczeństwo Państwa zdrowia są dla nas najważniejszym elementem przy świadczeniu usług kosmetycznych. Biorąc to pod uwagę wyposażyliśmy nasz salon w najnowszej generacji autoklaw klasy B (najwyższa klasa tego typu urządzeń pozwalająca na sterylizację wszystkich narzędzi kosmetycznych, autoklawy klasy B są używane w szpitalach i innych jednostkach służby zdrowia). Dodatkowo wszystkie narzędzia są w naszym salonie przechowywane w specjalnych torebkach gwarantujących utrzymanie ich sterylności przez okres co najmniej 6 miesięcy. Każdorazowo cążki, kopytka, obcinaczki do paznokci i frezy do pedicure są rozpakowywane bezpośrednio przed zabiegiem, co sprawia, że nie ma ryzyka ich zabrudzenia. Chwalimy się najwyższymi standardami w zakresie higieny i gwarantujemy, że wizyta w naszym Studiu jest nie tylko przyjemna, ale też całkowicie bezpieczna dla Państwa zdrowia.

Ponadto nasz salon uczestniczy w ogólnopolskim programie Wiarygodna Firma, potwierdzającym wprowadzenie i stosowanie profesjonalnych standardów w prowadzonej działalności.

Opinie o salonie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszego salonu w zakładce Easy Waxing Warszawa Opinie