Wrocław - Tel. 71 34 34 100 Kom. 513 82 70 77 studio@easywaxing.pl | Warszawa - Tel. 22 400 25 29 Kom. 797 797 504 warszawa@easywaxing.pl

Inne zabiegi

Depilacja

Depilacja jest obecnie standardem higienicznym i estetycznym dla zadbanej osoby – nie dotyczy to tylko usuwania zbędnego owłosienia z twarzy, nóg, okolic pach czy bikini. Coraz częściej wykonywana jest też depilacja całego ciała i okolic intymnych – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.
Ponieważ w salonach Easy Waxing w Warszawie i we Wrocławiu stawiamy na naturalność i pełną satysfakcję naszych Klientów, zapewniamy różne sposoby usuwania zbędnego owłosienia: depilację woskiem, pastą cukrową lub laserem. Każda metoda depilacji w Easy Waxing jest całkowicie bezpieczna i daje długoterminowe efekty.

  • Przy depilacji woskiem, w zależności od rodzaju włosów i lokalizacji obszaru przeznaczonego do depilacji, wosk może być nakładany na skórę na zimno lub na ciepło – zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, a jego usuwanie odbywa się zdecydowanym ruchem w odwrotnym kierunku. Taka technika zapewnia dokładne usunięcie włosków wraz z cebulkami.
  • Do depilacji pastą cukrową wykorzystywana jest masa przygotowana według autorskiego przepisu specjalistów z Easy Waxing. Zawiera tylko z naturalne składniki, a nakładana jest wraz z delikatnym masowaniem. Dzięki temu okleja dokładnie każdy włosek i powoduje jego uniesienie. Ułatwia to usunięcie niechcianego owłosienia (pastę ściąga się ze skóry wraz z kierunkiem wzrostu włosków) i zapobiega podrażnieniu skóry.

  • Depilacja laserowa polega na niszczeniu cebulek włosowych metodą tzw. selektywnej fototermolizy, podczas której energia wiązki laserowej, która trafia do cebulki włosowej, zamieniana jest w ciepło. Krótki, impulsowy wzrost temperatury prowadzi do zniszczenia struktury białek w cebulce i hamuje wzrost włosa.

Peeling Kawitacyjny

 

Peeling kawitacyjny polega na usunięciu zrogowaciałej warstwy naskórka z wykorzystaniem zjawiska kawitacji, czyli gwałtownej zamiany fazy ciekłej w fazę gazową. Wykonuje się go, wodząc głowicą emitującą fale ultradźwiękowe po zwilżonej skórze. Ultradźwięki powodują, że powstaje bardzo duża liczba pęcherzyków rozrzedzonego gazu, które szybko pękają w wyniku drgań pojawiających się podczas działania fal dźwiękowych. Ta dość gwałtowna w przebiegu (niewidoczna gołym okiem), ale wyjątkowo przyjazna dla skóry reakcja, skutkuje rozluźnieniem spoiwa łączącego martwe komórki naskórka i ich usunięciem.

Peeling kawitacyjny to świetny zabieg oczyszczający i poprawiający krążenie, gdyż dzięki ultradźwiękom i pękającym pęcherzykom skóra poddawana jest mikromasażowi. W salonach Easy Waxing w Warszawie i we Wrocławiu polecamy go do cer trądzikowych, zanieczyszczonych, odwodnionych, zmęczonych i naczynkowych.

Peelingu kawitacyjnego nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących, osób mających metalowe elementy w ciele (aparat ortodontyczny, rozrusznik serca, most protetyczny), z chorobą nowotworową, cukrzycą, zakrzepicą lub niewydolnością krążenia.

Przedłużanie rzęs

Laminacja rzęs w salonach Easy Waxing w Warszawie i we Wrocławiu to najlepszy sposób na uzyskanie niezwykle pięknej, naturalnej oprawy oczu na długo. Zabieg polega na dokładnym pokryciu każdej rzęsy – od nasady aż po jej koniec – specjalistycznym preparatem bazującym na olejach ze zbóż. Dzięki bogactwu zawartych w nim składników odżywczych, pielęgnacyjnych i witamin, rzęsy zyskują zdrowy, satynowy blask i jedwabistą gładkość, wydają się grubsze, gęstsze i dłuższe. Ponieważ w składzie preparatu znajduje się też naturalna keratyna – podstawowe białko budujące rzęsy, wzmocniona zostaje struktura delikatnych włosków ocieniających oczy.

Efekty laminacji widoczne są bezpośrednio po zabiegu – każda rzęsa jest piękna, jedwabista i wyraźnie widoczna. Wszystkie razem elegancko okalają oczy w uporządkowanym, łukowato wygiętym szeregu. Znakomite rezultaty daje połączenie laminacji z innymi zabiegami na rzęsy: liftingiem i botoksem, dlatego w Easy Waxing oferujemy komplet tych trzech zabiegów. Podczas liftingu rzęsy, niezależnie od swej długości, są nawijane na maleńkie wałeczki i pokrywane preparatem, który je równomiernie podkręca i unosi. Botoks na rzęsy, czyli nałożenie na każdy włosek odżywczego i pielęgnacyjnego serum na bazie szlachetnych olejów i jedwabiu, stosowany jest zazwyczaj po laminacji i liftingu rzęs.

Opalanie natryskowe

Zachęcamy Państwa również do odwidzenia naszego serwisu opalanie natryskowe Warszawa. Opalanie natryskowe to obecnie nowość na rynku kosmetycznym. Pozwala uzyskać idealną opaleniznę bez konieczności narażania się na nadmierne promieniowanie UV (solarium). Używany przez nas sprzęt i preparaty gwarantują doskonałą jakość zabiegu – piękny, brązowy kolor, brak smug, zacieków i wszelkich innych niedoskonałości. Zapraszamy!

 

Oxybrazja

Oxybrazja, inaczej peeling tlenowy, mikrodermabrazja wodno-tlenowa, to bardzo delikatny zabieg złuszczenia martwych komórek naskórka z wykorzystaniem cząstek jałowej soli fizjologicznej. Cząstki te nanoszone są na skórę w strumieniu powietrza pod ciśnieniem i za pomocą specjalnego aplikatora. Takie rozwiązanie gwarantuje skuteczne, a jednocześnie przyjazne dla skóry mechaniczne odsłonięcie młodszych warstw tkanki, gdyż martwe komórki naskórka odrywane są dzięki uderzającym w nie cząsteczkom aerozolu soli fizjologicznej.

Oxybrazja jest bezbolesna i dużo delikatniejsza od mikrodermabrazji korundowej, a przy tym gwarantuje błyskawiczne i higieniczne odświeżenie powierzchni skóry. Nadaje jej wyjątkową świeżość, gładkość i poprawia ukrwienie. Ponieważ efekty te widoczne są natychmiast, oxybrazja jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów bankietowych. Polecamy ją w naszych salonach Easy Waxing w Warszawie i we Wrocławiu na błyskawiczne odświeżenie skóry. Zabieg znakomicie przygotowuje także skórę na przyjęcie składników odżywczych zawartych w serum i kremach nakładanych przed wielkim wyjściem. Oxybrazję można wykonywać przez cały rok – także latem. W Easy Waxing zalecamy ją również także do cer trądzikowych, gdyż działa antyseptycznie, a przy tym w najbardziej naturalny sposób wspomaga odblokowanie porów.