Wrocław - Tel. 71 34 34 100 Kom. 513 82 70 77 studio@easywaxing.pl | Warszawa - Tel. 22 400 25 29 Kom. 797 797 504 warszawa@easywaxing.pl

Promocje Warszawa

  • Promocja na start – 20% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu przy ul. Grzybowskiej 39. Promocja nie dotyczy depilacji laserowej, przekłuwania uszu, opalania natryskowego, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi. Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki:
  • a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online na naszej stronie (warunek konieczny – prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)
  • b) W polu „dodaj wiadomość do salonu” prosimy wpisać „Rabat na pierwszą wizytę”
  • c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danychrezerwujPromocja dotyczy wyłączeni pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.
  • Karta Easy Waxing – usługi kosmetyczne w najlepszych cenach – karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie w Warszawie z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku salonu w Warszawie w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 99 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce – Karta Easy Waxing.
  • Promocja dla studentów – 20% rabatu na manicure hybrydowy Shellac i Gelish przy rezerwacji online i płatności gotówką (Promocja ważna za okazaniem legitymacji studenckiej do 26 roku życia. Nie dotyczy depilacji laserowej i opalania natryskowego)
  • Promocja za polecenie salonu – poleć nasz salon w Warszawie innej osobie i otrzymaj 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% promocji na start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link – Rezerwacja Wizyt Online Warszawa oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego i przekłuwania uszu Blomdahl)

Promocja Urodzinowa*

Urodzinowy prezent od Easy Waxing – przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

Promocja za linki

Prowadzisz stronę internetową, bloga, forum? Promuj naszą stronę internetową na swojej stronie i odbieraj kupony na darmowe zabiegi. Możliwa również stała współpraca. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego 


* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania. ** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki. Punkty przyznawane jedynie przy płatności gotówką.