Wrocław - Tel. 71 34 34 100 Kom. 513 82 70 77 studio@easywaxing.pl | Warszawa - Tel. 22 400 25 29 Kom. 797 797 504 warszawa@easywaxing.pl

Promocje Wrocław

 

  • Promocja na start – 20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego (nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania Blomdahl, liftingu, laminacji, geometrii brwi). Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki:
  • a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online poniżej na naszej stronie (warunek konieczny – prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)
  • b) W polu „dodaj wiadomość do salonu” prosimy wpisać „Rabat na pierwszą wizytę”
  • c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danych
  • Karta Easy Waxing – usługi kosmetyczne w najlepszych cenach – karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie w Warszawie z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku salonu w Warszawie w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce – Karta Easy Waxing.
  • Promocja dla studentów – 20% rabatu na wszystkie zabiegi dla studentów (Promocje nie łączą się. Obowiązuje przy płatności gotówką. Nie dotyczy depilacji laserowej i opalania natryskowego. Ważna za okazaniem legitymacji do 26 roku życia)
  • Promocja za polecenie salonu – poleć nasz salon we Wrocławiu innej osobie i otrzymaj 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% promocji na start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link – Rezerwacja Wizyt Online Wrocław oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego i przekłuwania uszu, nosa i pępka Blomdahl)

Promocja Urodzinowa*

Urodzinowy prezent od Easy Waxing – przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.


* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania.
** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki. Punkty przyznawane jedynie przy płatności gotówką.